fbpx

Jabłkowy

Zapraszamy do Pensjonatu Mięta i Woda – tutejsza natura i widoki na pewno Cię zachwycą!

Domek jabłkowy (35m2 + antresola ze skosami+ taras 13m2)  posiada cztery jednoosobowe łóżka – dwa w sypialni i dwa na antresoli oraz salon z aneksem kuchennym, kanapą oraz łazienkę. Wyposażony jest w stół z krzesłami, lodówkę, czajnik, telewizor, komodę, wieszak na ubrania i półkę nocną. W łazience znajduje się prysznic, umywalka, toaleta oraz półka na przybory toaletowe. Domek ma zadaszony taras  ze stołem i ławami.

Na terenie ośrodka do Państwa dyspozycji bezpłatny parking, Wi-Fi, plac zabaw dla dzieci, Małpi Gaj, sala rekreacyjna z bilardem, piłkarzykami, grami dla dzieci, biblioteczką, scena i bezpieczne boisko do gier zespołowych także dla dzieci. Ponadto, strefa wypoczynkowa z leżakami, sauną i jacuzzi, miejsce do grillowania, rowery. 

Oferta noclegu ze śniadaniem w okresie 29.04-22.06 oraz między 27.08 -03.10. wynosi 119 zł od osoby, zaś pomiędzy 23.06-26.08 (oferta soft all inclusive) wraz ze śniadaniami, snack barem i obiadokolacjami wynosi 199 zł od osoby. Dzieci do 3 r.ż. gościmy bezpłatnie, dla dzieci od 3 do 7 r.ż. opłata wynosi 50% kwoty. Opłata za pupila wynosi 25 zł/doba.

W cenę wliczone są śniadania w formie bufetu lub pakowane pojedynczo serwowane do pokoi w zależności od zaleceń sanitarnych, w okresie 23.06-26.08 (oferta soft all inclusive) wraz ze śniadaniami, snack barem i obiadokolacjami podawanymi w formie bufetu lub w formie dopasowanej do zaleceń sanitarnych.
Nasze pomieszczenia są regularnie ozonowane. Obiekt prowadzony jest od 20 lat, w 2019 r. przeszedł gruntowny remont, domki rekreacyjne (z wyjątkiem domku miętowego) oddane do użytkowania w 2020r. i 2021r.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek i pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku pytań –

tel. 533 283 573
kontakt@mietaiwoda.pl