fbpx

Nadwodny

Zapraszamy do Pensjonatu Mięta i Woda – tutejsza natura i widoki na pewno Cię zachwycą!

Pokój  nadwodny (16m2 ze skosami) posiada dwa jednoosobowe łóżka i mieści się na piętrze głównego budynku. Jego taras mieści się nad wejściem do recepcji, w dali widoczna jest brama wjazdowa na teren ośrodka. Wyposażony jest w stół z krzesłami, lodówkę, czajnik, telewizor, komodę, wieszak na ubrania i półkę nocną. W łazience (3m2) znajduje się prysznic, umywalka, toaleta oraz półka na przybory toaletowe.

Na terenie ośrodka do Państwa dyspozycji bezpłatny parking, Wi-Fi, plac zabaw dla dzieci, Małpi Gaj, sala rekreacyjna z bilardem, piłkarzykami, grami dla dzieci i biblioteczką. Ponadto, strefa wypoczynkowa z leżakami, sauną i jacuzzi, miejsce do grillowania, rowery.

Oferta noclegu ze śniadaniem w okresie 29.04-22.06 oraz między 27.08 -03.10. wynosi 99 zł od osoby, zaś pomiędzy 23.06-26.08 wynosi 119 zł od osoby. Dzieci do 3 r.ż. gościmy bezpłatnie, dla dzieci od 3 do 7 r.ż. opłata wynosi 50% kwoty. Opłata za pupila wynosi 25 zł/doba.

W cenę wliczone są śniadania w formie bufetu lub pakowane pojedynczo serwowane do pokoi w zależności od zaleceń sanitarnych.
Nasze pomieszczenia są regularnie ozonowane. Obiekt prowadzony jest od 20 lat, w 2019 r. przeszedł gruntowny remont, domki rekreacyjne (z wyjątkiem domku miętowego) oddane do użytkowania w 2020r.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek i pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku pytań –

tel. 533 283 573
kontakt@mietaiwoda.pl