Pensjonat Mięta i Woda - Wdzydze Tucholskie 40

Integracja Firmowa na Kaszubach

Ośrodek wypoczynkowy Kaszuby Mięta i Woda

Praca w tej samej firmie może łączyć ludzi, jednak nic tak nie zbliża, jak impreza integracyjna. Szkolenia z integracją to świetny sposób na rozbudzenie kreatywności, doprowadzenie do współpracy na różnych szczeblach i w różnych działach, polepszenie produktywności, a nawet poprawienie układów w firmie.

Taka impreza firmowa pozwala również kierownictwu na sprawdzenie, jakie stosunki panują w firmie, jak radzą sobie zatrudnieni pracownicy w sytuacjach nagłych, zaskakujących lub ekstremalnych i kto w takich warunkach przejawia wrodzone skłonności organizacyjne lub przywódcze.

W naszym Gościńcu gwarantujemy Państwu możliwość wynajęcia całego obiektu na wyłączność. Dysponujemy 50 miejscami noclegowymi. Zapewnimy pobyt w komfortowych pokojach z łazienkami, zapewnimy przepyszne posiłki, udostępnimy dwie sale – konferencyjną, oraz bufetową. Zorganizujemy różne atrakcje, dzięki którym Państwa integracja na długo zostanie w pamięci. A wszystko to dopełni panujący tu niepowtarzalny klimat… Zapraszamy na Kaszuby! Przygotujemy ofertę spersonalizowaną pod Państwa potrzeby i planowany budżet!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! PRZYGOTOWUJEMY OFERTĘ DOSTOSOWANĄ DO POTRZEB I MOŻLIWOŚCI PAŃSTWA FIRMY.

Zadzwoń pod numer 533 283 573

lub wyślij mail kontakt@mietaiwoda.pl